Ziraat Bankası 100 Uzman Yardımcısı Alımı Yapacak!


Ziraat Bankası 100 Uzman Yardımcısı Alımı İlanı

ZİRAAT BANKASI UZMAN YARDIMCISI İŞE ALIM SINAVI BAŞVURU KOŞULLARI


Bankamız, İstanbul ilindeki Genel Müdürlük Birimleri ile Şubelerinde görevlendirilmek üzere 100 Uzman Yardımcısı istihdam edecektir.

Uzman Yardımcıları Türkiye’nin 100 yıllık bir geleneği olan Ziraat Bankası Bankacılık Okulu programını tamamladıktan sonra görevlerine başlatılacaktır.

Bankacılık Okulunda eğitimler, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi işbirliği ile yürütülmekte olup, belirlenen eğitimleri başarı ile tamamlayan adaylar, Bankacılık alanında Yüksek Lisans Diplomasına sahip olacaklardır.

Genel Hususlar

Sınav süreci yazılı ve mülakat olmak üzere iki aşamadan oluşmaktadır.

Çalışma ili İstanbul’dur.

Yazılı sınav Anadolu Üniversitesi tarafından 2 merkezde (Ankara ve İstanbul) 20 Şubat 2022 Pazar günü saat 10.00’da gerçekleştirilecektir.

Üniversite, gerekli hallerde adayların sınava gireceği yerleri önceden duyurmak kaydıyla değiştirebilecektir.

Mülakat süreci Bankamız tarafından yürütülecektir.

Adaylarda Aranan Şartlar

1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

2. 01.01.1992 ve sonrası doğumlu olmak,

3. Erkek adaylar için işe alım tarihi itibariyle askerlik görevini tamamlamış veya erteletmiş olmak ya da askerlik yükümlülüğünden muaf tutulmuş olmak,

4. Adaylar başvuru sırasında mezuniyetlerine göre İdari Alan veya Mühendislik Alanı tercihi yapacaklardır.

5. Tüm Mühendislik Fakültesi ve/veya Bölümlerinden mezun veya işe başlama tarihinde mezun olabilecek durumda olan adaylar, bölüm ayrımı olmaksızın mühendislik alanından sınava girecektir.

Ödeme ve Başvuru Süreci

Başvurular 04 Ocak 2022 – 21 Ocak 2022 Cuma günü saat 23.59’a kadar Anadolu Üniversitesi’nin https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ internet sitesine üye olmak suretiyle yapılacaktır.

İlanın detayları için tıklayınız.
Güncel Kamu Personel Alımı İlanları