İş Bankası 20 İlde Memur Alımı Yapacak!


İş Bankası 20 İlde Memur Alımı İlanı

Aşağıda yer alan illerdeki Şubelerimizde gişe, operasyon ve kredi gibi temel bankacılık hizmetlerinin yerine getirilmesi süreçlerinde görev yapacak ekip arkadaşları arıyoruz.

Son Başvuru Tarihi: 28 Şubat 2022

Sınav Yeri ve Zamanı: Online

İŞ TANIMI

Memur pozisyonundaki ekip arkadaşlarımız, Şubelerimizde gişe, operasyon, satış, kredi gibi temel bankacılık hizmetlerinin sunulmasında görev alırlar.

Memur Alımı Yapılacak İller: Afyon, Ağrı, Amasya, Bursa, Çankırı, Diyarbakır, Erzurum, Hakkari, Isparta, Hatay, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Mardin, Nevşehir, Sivas, Şırnak, Tokat, Yozgat.

BAŞVURU KOŞULLARI

Uyruk: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Eğitim: Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ve detayları tabloda yer alan bölümlerden en geç 28.02.2022 itibarıyla mezun olmak.

Yaş: 28.02.2022 tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (28.02.1992 ve sonrasında doğmuş olanlar başvurabilecektir.)

Askerlik: Askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken 2023 Mart ayına kadar tecil ettirmiş olmak.

Sağlık: Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

Hizmet Yükümlülüğü: Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak.

Adli Sicil: Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmak.

Katılım: Daha önce, Bankamızın yaptığı Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavların herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak.

İkamet: Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Bursa, Çankırı, Diyarbakır, Erzurum, Hakkari, Hatay, Isparta, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Mardin, Nevşehir, Sivas, Şırnak, Tokat ve Yozgat illerinden herhangi birinde ikamet etmek veya özgeçmişindeki genel bilgiler sekmesinde yer alan "Tercih Edilen İller" arasında yer vermek.

İlanın detayları ve başvuru için link: https://ik.isbank.com.tr/is-ilani-detayi/memur-alimi-2022MAS2
Güncel Kamu Personel Alımı İlanları