Ziraat Katılım Bankası 80 Uzman Yardımcısı Alımı Yapacak!


Ziraat Katılım Bankası 80 Uzman Yardımcısı Alımı İlanı

ZİRAAT KATILIM BANKASI A.Ş. UZMAN YARDIMCISI İŞE ALIM SINAVI BAŞVURU KOŞULLARI


Ziraat Katılım Bankası A.Ş.’de, Katılım Bankacılığı ilkeleri doğrultusunda, çeşitli illerdeki Şubelerimizde ve Genel Müdürlük birimlerindeki iş ve işlemleri yürüterek müşterilerimize etkin hizmet sunmak amacıyla, 60 İdari Alan, 20 Mühendislik Alanı'ndan olmak üzere toplam 80 Uzman Yardımcısı istihdam edilecektir.

Genel Hususlar

Sınav süreci yazılı ve mülakat olmak üzere iki aşamadan oluşmaktadır.

Adaylar başvuru sırasında mezuniyetlerine göre İdari Alan veya Mühendislik Alanı tercihi yapacaklardır.

İdari Alan'dan sınava girecek olanlar için çalışma illeri; Ankara, Bursa, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kocaeli olup adaylar tek bir çalışma ili tercihinde bulunabileceklerdir.

Tüm mühendislik fakültesi ve/veya bölümlerinden mezun adaylar, bölüm ayrımı olmaksızın mühendislik alanından sınava girecektir.

Mühendislik alanından sınava girecekler için çalışma ili İstanbul’dur.

Yazılı sınav Anadolu Üniversitesi tarafından 2 merkezde (Ankara ve İstanbul) 20 Şubat 2022 Pazar günü saat 10.00’da tek bir oturumda gerçekleştirilecektir.

Üniversite, gerekli hallerde adayların sınava gireceği yerleri önceden duyurmak kaydı ile değiştirebilecektir.

Mülakat süreci Ziraat Katılım Bankası tarafından yürütülecektir.

Adaylarda Aranan Şartlar

1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

2. 01.01.1992 ve sonrası doğumlu olmak,

3. Üniversitelerin ve yüksek okulların 4 yıllık eğitim veren bölümleri ile denkliği yetkili makamlarca onaylanmış yabancı ülkelerdeki üniversitelerden mezun olmak ya da işe başlama sırasında mezun olduğuna dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıfta okuyor olmak.

4. Erkek adaylar için işe alım tarihi itibariyle askerlik görevini tamamlamış veya erteletmiş olmak ya da askerlik yükümlülüğünden muaf tutulmuş olmak.

Ödeme ve Başvuru Süreci

Başvuru sırasında dikkat edilecek hususlar aşağıda belirtilmiştir: Başvurular 04 Ocak 2022 - 21 Ocak 2022 Cuma günü saat 23.59’a kadar Anadolu Üniversitesi’nin https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ internet sitesine üye olmak suretiyle yapılacaktır.

İlanın detayları için tıklayınız.
Güncel Kamu Personel Alımı İlanları